Dsc 424/428/432

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dla biura

 

  • Prędkość: 24 / 32 kopii/min
  • Papier: A6-A3
  • Drukarka: Tak, opcja
  • Skaner: Tak, opcja
  • Fax: Tak, opcja
  • Podajnik oryginałów: dwustronny
  • Podajnik ręczny: tak
  • Dwustronne kopiowanie: tak
  • Wykańczanie: opcjonalny finiszer

 

Systemy wielofunkcyjne DSc424, Dsc428 oraz DSc432 marki Gestetner to idealna odpowiedź na codzienne potrzeby związane z komunikacją dokumentową nawet, gdy w grę wchodzi również praca w kolorze. Oba urządzenia charakteryzują się wysoką niezawodnością i wydajnością pracy optymalizując tym samym zarządzanie powierzonymi im dokumentami.
Wyróżnikiem systemów jest z pewnością niespotykana intuicyjność i prostota obsługi zarówno z poziomu panela kontrolnego jak i bezpośrednio z PC użytkownika. Do oferowanych funkcji należą: wydajny druk sieciowy w trybie mono i pełnokolorowym, cyfrowe kopiowanie i skanowanie oraz obsługa komunikacji faksowej. Dodatkowo, funkcjonalność skanowania do e-mail, skanowania do foldera, pracy dwustronnej czy zaawansowanych możliwości wykańczania dokumentu podnosi wydajność pracy na niespotykany wcześniej poziom.
Rozważając codzienne potrzeby w zakresie komunikacji dokumentowej i możliwości opisywanych rozwiązań, Nashuatec DSc424, Dsc428 oraz DSc432 to najlepszy wybór.

Wydajna wielofunkcyjność - w trybie mono i pełnokolorowym
Nashuatec DSc424, Dsc428 oraz DSc432 to idealne rozwiązanie dla wszystkich codziennych potrzeb dokumentowych biura. Druk sieciowy, cyfrowe kopiowanie i skanowanie zarówno w trybie mono jak i pełnokolorowym oraz obsługa komunikacji faksowej zostały wydajnie połączone w jednym urządzeniu. Ergonomiczna architektura pozwala połączyć komfort obsługi z niewielkimi rozmiarami sprzętu. Z łatwością wkomponuje się on w ścisłą zabudowę biura.

Wysoka jakość wydajnego druku w sieci
Nashuatec DSc424, Dsc428 oraz DSc432 oferują niespotykany wśród laserowych urządzeń wydajność odpowiednio 24 i 28 pełnokolorowych wydruków na minutę. W trybie mono wydajność sięga odpowiednio 32 i 38 wydruków na minutę. Maksymalna pojemność papieru równa 3100 arkuszy pozwala wykonać bez przestojów nawet największe zadania. Dodatkowo, rzeczywista rozdzielczość druku na poziomie 1200 dpi gwarantuje, że każdy wydruk, mono czy pełnokolorowy, wyróżniać będzie się doskonałą jakością.

Dsc 424/428/432